Koszyk

Twój koszyk jest obecnie pusty

Zanim przejdziesz do kasy, musisz dodać kilka produktów do koszyka. Na stronach naszego sklepu znajdziesz wiele interesujących produktów.

Kontynuuj zakupy

Tymczasowa pomoc (m/k/d) w obszarze magazynu i logistyki

Opis stanowiska

Poszukujemy zaangażowanego i pracowitego pracownika tymczasowego (m/k/d) na zasadzie mini-job, aby wzmocnić nasz wymarzony zespół w obszarze magazynu i logistyki. Twoim głównym zadaniem będzie kompletowanie i pakowanie towarów oraz przygotowywanie ich do wysyłki.

Oferujemy

Będziesz częścią zaangażowanego i zmotywowanego zespołu, który współpracuje i wspiera się nawzajem. Nasza kultura korporacyjna charakteryzuje się otwartością, szacunkiem i pozytywną atmosferą, w której z przyjemnością przychodzi się do pracy.

Jesteśmy w fazie wzrostu, co oznacza, że możesz liczyć na bezpieczną i stabilną pracę. Nasz sukces pozwala nam stale się rozwijać i otwierać nowe możliwości, co również zapewnia długoterminowe perspektywy kariery.

Profil wymagań i kwalifikacje

Jeśli aplikujesz jako pracownik tymczasowy (m/k/d) w obszarze magazynu i logistyki, z niecierpliwością czekamy na poznanie Twoich umiejętności i pasji do praktycznej pracy, a także Twojej rzetelnej i sumiennej pracy.

To właśnie te cechy pozwalają nam sprawnie i ostrożnie obsługiwać towary oraz zawsze spełniać nasze wysokie standardy jakości. Przywiązujemy dużą wagę do dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie, która jest niezbędna do harmonijnej komunikacji w zespole i bezbłędnej dokumentacji.

Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe w dziedzinie magazynowania i logistyki, będzie to dla Ciebie duży bonus, ale zapraszamy również do aplikowania osoby rozpoczynające karierę zawodową.

Korzyści dla pracowników

  • Intensywne szkolenia i ciągle nowe wyzwania
  • Otwarta i pełna uznania atmosfera pracy
  • Płaska hierarchia i szybkie procesy decyzyjne
  • Bezpieczna praca w przyszłościowej firmie
  • Możliwość aktywnego współtworzenia naszych produktów

Charakterystyka pracy

  • Zakres zatrudnienia
    Minijob
  • Doświadczenie zawodowe (w latach)
    Idealnie byłoby, gdybyś miał co najmniej rok doświadczenia zawodowego w dziedzinie magazynowania i logistyki. Mile widziane są jednak również osoby rozpoczynające karierę zawodową.
  • Obszar działalności
    Magazyn i logistyka
  • Praca zdalna
    Nie, działania odbywają się na miejscu w naszym magazynie.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

Frau Karin Pillat
karin.pillat@kernlochbohrer.com

Kernlochbohrer GmbH
Geigersbühlweg 52
72663 Großbettlingen

Lokalizacja: Großbettlingen, Baden-Württemberg