Koszyk

Twój koszyk jest obecnie pusty

Zanim przejdziesz do kasy, musisz dodać kilka produktów do koszyka. Na stronach naszego sklepu znajdziesz wiele interesujących produktów.

Kontynuuj zakupy

Tymczasowa pomoc (m/k/d) w obszarze obsługi klienta

Opis stanowiska

My, Kernlochbohrer GmbH , poszukujemy dedykowanego pracownika tymczasowego (m/f/d) na zasadzie mini-job, aby wzmocnić nasz Dream Team w obszarze obsługi klienta. Jeśli lubisz majsterkować i przykręcać śrubki, jest to idealna okazja, aby dowiedzieć się wszystkiego o maszynach z naszej oferty, znaleźć usterki i je naprawić.

Oferujemy

W Kernlochbohrer GmbH możesz spodziewać się zróżnicowanej pracy, w której możesz udowodnić swoje umiejętności i wiedzę w firmie o ugruntowanej pozycji. Nasz zróżnicowany zakres zadań oferuje możliwość podejmowania nowych wyzwań każdego dnia i poszerzania swojej wiedzy w różnych obszarach.

Jako część naszego zespołu będziesz miał okazję zdobyć praktyczne doświadczenie i zastosować swoje umiejętności techniczne w codziennych procesach pracy. Zawsze możesz liczyć na nasze aktywne wsparcie w rozwijaniu swoich umiejętności w obszarze odpowiedzialności i ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności.

Ponadto przywiązujemy dużą wagę do przyjaznego i wspierającego środowiska pracy, w którym wszyscy członkowie zespołu ściśle ze sobą współpracują i wzajemnie się zachęcają. Z nami możesz być pewien, że będziesz otoczony kolegami, którzy są zaangażowani w Twój sukces i zawsze będą Cię wspierać w Twoich zadaniach.

Profil wymagań i kwalifikacje

Jako idealny kandydat na to stanowisko, masz wielki entuzjazm do majsterkowania i skręcania maszyn. Interesujesz się zagadnieniami technicznymi i funkcjonowaniem różnych maszyn, więc zawsze jesteś zmotywowany do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w tym zakresie.

Masz podstawową wiedzę w zakresie korzystania z narzędzi i znasz ich zastosowanie w celu przeprowadzania różnych napraw i prac konserwacyjnych na maszynach. Twoje doświadczenie i wiedza umożliwiają Ci skuteczne i profesjonalne podejście do rozwiązywania problemów i naprawy naszych produktów.

Charakteryzujesz się samodzielnym i ostrożnym sposobem pracy, dzięki czemu jesteś w stanie skutecznie ustalać priorytety zadań i wykonywać je na czas. Zawsze pracujesz sumiennie i zwracasz uwagę na przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości.

Posiadasz również silne umiejętności pracy zespołowej i komunikacji, które pozwolą Ci płynnie zintegrować się z naszym istniejącym zespołem i aktywnie przyczynić się do naszego wspólnego sukcesu. Potrafisz konstruktywnie współpracować z kolegami i skutecznie dzielić się informacjami, aby wspólnie pracować nad rozwiązaniami.

Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze działalności byłoby pożądane, ale nie jest obowiązkowym wymogiem na tym stanowisku. Jesteśmy otwarci na zaangażowanych i zmotywowanych kandydatów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w tej dziedzinie poprzez praktyczne doświadczenie.

Korzyści dla pracowników

  • Intensywne szkolenia i ciągle nowe wyzwania
  • Otwarta i pełna uznania atmosfera pracy
  • Płaska hierarchia i szybkie procesy decyzyjne
  • Bezpieczna praca w przyszłościowej firmie
  • Możliwość aktywnego współtworzenia naszych produktów

Charakterystyka pracy

  • Zakres zatrudnienia
    Minijob
  • Doświadczenie zawodowe (w latach)
    Przynajmniej jeden rok w obszarze działalności pożądany, ale nie jest to warunek konieczny.
  • Obszar działalności
    Obsługa klienta, analiza usterek i naprawa naszych maszyn
  • Praca zdalna
    Nie, działalność odbywa się na miejscu w naszej firmie

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

Frau Karin Pillat
karin.pillat@kernlochbohrer.com

Kernlochbohrer GmbH
Geigersbühlweg 52
72663 Großbettlingen

Lokalizacja: Großbettlingen, Baden-Württemberg